Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Żakiety

Damska marynarka to element garderoby poszukiwany przez niejedną klientkę butiku. Dobrze dobrany żakiet podkreśla bowiem profesjonalizm i doskonale uzupełnia elegancką stylizację. Sprawdza się na co dzień i od święta, stanowiąc okrycie idealne na randkę, spotkanie biznesowe czy wieczorne wyjście. Pasuje zarówno do spodni, spódnicy, jak i sukienki, umożliwiając stworzenie różnorodnych zestawów ubrań, niemal na każdą okazję.

Klasyczne i oryginalne marynarki

Dystrybutorom, chcącym dostarczać klientkom wygodną oraz elegancką odzież, proponujemy gładkie marynarki o klasycznym kroju, dostępne w wielu kolorach. Oferujemy ubrania w tradycyjnych odcieniach granatu, czerni czy szarości, jak i żakiety w odważnych barwach fuksji, malachitu czy oliwki. Umożliwiamy również wybór odzieży w efektowną kratę lub pasy.

Każda z naszych propozycji świetnie zaprezentuje się w Państwa sklepie i wyróżni Waszą ofertę spośród innych. Klientki docenią fakt, że dystrybuujecie Państwo żakiety, dzięki którym podkreślą swoją pewność siebie, kompetencje oraz klasę. Takie ubranie pozwoli zabłysnąć podczas wystąpienia lub negocjacji.

Nowoczesne garsonki

Żakiet może stanowić osobny element garderoby, ale również być częścią eleganckiej garsonki. W naszej ofercie nie brakuje efektownych zestawów spódnic i damskich marynarek. Są one chętnie wybierane przez młode, dynamiczne kobiety, które znają swoją wartość. Wybierając nasze dwuczęściowe kostiumy, zapewnią Państwo swoim klientkom tradycyjny ubiór w nowoczesnej formie. Garsonki w odcieniach szarości, beżu czy granatu sprawdzą się podczas spotkań biznesowych, ważnych uroczystości firmowych, a także jako elegancki strój codzienny.

Odzież dla modnych kobiet

Dystrybutor odzieży znajdzie w naszej ofercie szeroki wybór żakietów oraz prostych marynarek. Jeśli Państwa klientki cenią sobie ubrania, które dodają im szyku, podkreślają naturalne zdolności przywódcze, a jednocześnie są bardzo kobiece, z pewnością zainteresuje je nasza odzież. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną kolekcją.