Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Płaszcze

Konieczność narzucenia na siebie okrycia wierzchniego nie powinna wiązać się z rezygnacją z modnego wyglądu. Państwa klientki chcą być stylowe przez cały rok, dlatego dostarczamy Wam wybór płaszczy wykonanych zgodnie z najnowszymi trendami. Nasze produkty doceni każda kobieta, której zależy na zakupie ciepłych, a zarazem eleganckich ubrań. Proponujemy ubrania pasujące zarówno do spodni, jak i sukienki.

Okrycia wierzchnie na sklepową wystawę

Kto powiedział, że szykowna odzież może być wykonana tylko w stonowanych odcieniach? My zadajemy kłam temu stwierdzeniu i proponujemy Państwu wprowadzić do sklepu trochę więcej życia. Nie tylko latem klientki chętnie noszą ubrania w intensywnych barwach! Zimą przyciągnie je do Państwa butiku truskawkowa czerwień lub butelkowa zieleń płaszcza. W końcu o tej porze roku, w naturalnym otoczeniu nie ma zbyt wielu kolorów, dlatego klientki tym chętniej wybierają barwną odzież.

Jeśli Waszą grupą docelową są kobiety, które nie boją się wyróżniać, nasze wyroby z pewnością zyskają ich aprobatę. Nie zapomnieliśmy również o pewnych siebie paniach, które bardziej od oryginalnych połączeń kolorystycznych, cenią sobie klasyczne brązy czy beże. Płaszcze w tych kolorach doskonale pasują do wielu stylizacji i okazji, dlatego zachęcamy do zapoznania się również z tymi wyrobami.

Bogata oferta ubrań

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo odzież dla kobiet na każdy sezon. Zapewniamy zarówno produkty przejściowe, letnie wdzianka na chłodne wieczory, jak i artykuły w sam raz na mroźne dni. Pośród wielu modeli okryć wierzchnich dostępne są różnorodne fasony, a także płaszcze gładkie lub w delikatną, modną kratkę. Proponujemy wyroby przypominające stylem cienkie kożuszki, które świetnie komponują się na przykład z dopasowanymi spodniami.

Współpracując z nami, zaopatrzycie Państwo swój sklep odzieżowy w precyzyjnie wykonane ubrania o modnych krojach, które zainteresują Wasze klientki. Nasz asortyment przeznaczony jest w szczególności do butików, w których zaopatrują się młode i dynamiczne kobiety.